Bambusové roletky

 

Bambusové roletky - nabízí množství dekoračních stylů pro váš interiér.

 

 pouták bambusové roletky

Bambusové roletky jsou vyráběny z čistě přírodních materiálů a nabízí tak množství různých dekoračních stylů pro váš interiér při využití mnoha designů ručně spletených přírodních tkanin. Nabídka tří typů bambusových roletek nabízí mnoho možností estetického začlenění do nejrůznějších typů interiérů. Rolety lze dostat ve dvojím provedení, a to s navíjením, které probíhá rolováním do vzhledného balu nebo se stahováním, při kterém dochází k líbivému a pravidelnému řasení.

 

 

ASHA

Základní výrobek produktové řady bambusových roletek. Tkanina je rolována směrem nahoru do úhledného balu. Ovládání roletky je zajištěno provázkem a aretací s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastavit výšku stažení roletky.

provedení roletky ASHAdetail roletky ASHA
 pohled typ ASHA detail ASHA

 

FEBA

Jedná se o elegantní typ bambusové roletky. Tkanina se postupně skládá v horizontálních pruzích za sebou, čimž vzniká pravidelné řasení. Ovládání je zajištěno provázkem a aretací s brzdou, což umožňuje nastavit výšku stažení tkaniny.

provedení roletky FEBAdetail roletky FEBA
 provedení roletky FEBA detail roletky FEBA

 

EDESA

Jedná se o posledního představitele bambusových roletek, který je vyráběn pouze z přírodní tkaniny juta. Ovládání je zajištěno navíjením na hřídel pomocí řetízku a mechanizmu s brzdou. To umožňuje libovolné nastavení výšky stažení tkaniny.

provední roletky EDESAdetail roletky EDESA
 provedení roletky EDESA detail roletky EDESA

 

 

Žaluzie Novák, webmaster: info@zaluzie-novak.cz, powered on bubilegCMS v3.02L