Hliníkové horizontální žaluzie

 

Horizontální hliníkové žaluzie - to je kvalitní stínění vašeho interiéru

 

vnitřní horizontální žaluzieHorizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

 

ISOLINE - řetízkové ovládání, horní Iso profil Fe nebo Al zakončený plastovou krytkou, lamely v provedení standardním a celostínícím.

 

Isoline standardníIsoline celostínícíDetail profilu
 žaluzie Isoline isoline celostínící řez profilu žaluzie ISOLINE

 

ISOLINE PRIM - řetízkové ovládání, horní profil má nový oblý tvar zakončený oblou plastovou krytkou, lamely v provedení standardním a celostínícím.

 

Isoline Prim dřevodekorIsoline Prim detailIsoline Prim celostínící
 žaluzie Prim detail pohled na žaluzii Prim v dřevodekoru žaluzie Prim detail

 

ISOLINE LOCO - řetízkové ovládání, horní Iso profil Fe nebo Al v celé délce překrytý Fe oblou krycí lištou, lamely v provedení standardním a celostínícím.

 

Isoline Loco pohledIsoline Loco detailIsoline Loco řez
 žaluzie Loco pohled žaluzie Loco detail řez profilem žaluzií ISOLINE LOCO

 

ISOLINE ECO - ovládání šnek + plastové táhlo, nebo bovden + tyčka, horní Iso profil Fe nebo Al zakončený plastovou krytkou, lamely v provedení standardním a celostínícím.

 

Isoline Eco detail - ovl. tyčka a bovdenIsoline Eco pohled
 Isoline Eco detail 1 Isoline Eco detail 2

 

ECO - ovládání šnek + plastové táhlo, nebo bovden + tyčka, horní U profil Fe zakončený plastovou krytkou, lamely v provedení standardním a celostínícím.

 

interiérová žaluzie ECO ovládaná plastovou tyčkou a provázkeminteriérová žaluzie ECO ovládaná bovdenem a šňůrkoumeziskelní žaluzie ECO ovládaná bovdenem a šňůrkou
 interierová žaluzie ECO ovládaná plastovou tyčou a provázkem Interierová ECO žaluzie ovládaná bovdenem a šňůrkou meziskelní žaluzie ECO ovládaná bovdenem a šňůrou

 

Žaluzie Novák, webmaster: info@zaluzie-novak.cz, powered on bubilegCMS v3.02L