Kazetové markýzy

Kazetová kloubová markýza CASABOX BX2000 / TENDABOX BX3000

CASABOX pohled 1 CASABOX detail 1

CASABOX BX2000 je inovovaná verze kazetové markýzy. Vyniká novými tvary předních profilů (zaoblený nebo hranatý). Kastlík v uzavřeném stavu dokonale chrání látku a ostatní díly konstrukce před nepříznivými vlivy venkovního prostředí. Uvnitř hliníkových ramen jsou vestavěné vratné pružiny. Pružiny jsou přes ohyb kloubu ramene napínané pomocí dvojice nerezových lanek, které jsou v tomto místě opatřeny ochrannými pouzdry.

Clona je vhodná pro zastínění lodžií, teras, výloh prodejen apod. Zkompletovaný a seřízený CASABOX se snadno montuje pomocí konzol a postranního systému zavěšení výrobku. Tento systém umožňuje montáž na stěnu i na strop a nastavení sklonu pootočením celého kastlíku od 0° do 90°.

Markýza je standardně vybavena lehce ovladatelnou moderní kuželovou převodovkou s dorazem a nasazovací klikou.

-CASABOX BX2000 maximální výsuv 300 cm. Maximální šíře 5000 cm.

-TENDABOX BX3000 maximální výsuv 350 cm. Maximální šíře 650 cm

 

Kazetová kloubová markýza SELECT-BOX S8250

SELECT-BOX pohled 1 SELECT-BOX detail 1

SELECT-BOX vychází konstrukčně z clony Select (trojhranný nosný profil). Uvnitř hliníkových ramen jsou vestavěné vratné pružiny. Pružiny jsou přes ohyb kloubu ramene napínané pomocí dvojice nerezových lanek, které jsou v tomto místě opatřeny ochrannými pouzdry. Kastlík v zasunutém stavu chrání pouze látku před nepříznivými vlivy. Tento výrobek je vhodnou náhradou za Select s ochrannou stříškou. Clona je zvláště uzpůsobená pro zastínění venkovních posezení, teras apod. Tento systém umožňuje montáž na stěnu i na strop a nastavení sklonu od 5° do 60°.

Markýza je standardně vybavena lehce ovladatelnou moderní kuželovou převodovkou s dorazem a nasazovací klikou.

-SELECT-BOX S8250 maximální výsuv 350 cm. Maximální šíře 600 cm.

 

Kazetová kloubová velkoplošná markýza RESOBOX BX8000

RESOBOX pohled 2 RESOBOX detail 2

RESOBOX BX8000 je nová atraktivní kazetová clona s kloubovými rameny. Variabilní systém konzolí umožňuje snadnou montáž na stěnu nebo na strop. Při šířce až 18 metrů a maximálním výsunu 4 m, může být zastíněná plocha o velikosti až cca 70 m2. Jako ochrana proti odleskům a večernímu slunci je k dispozici přídavný spouštěcí volán (Volán-plus). Resobox BX8000 je dodávám včetně motoru s elektronickým nastavováním koncových poloh.Markýza RESOBOX je vhodná jako velkoplošné zastínění teras, parkovacích stání, v hotelech a restauracích.

-RESOBOX BX8000 maximální výsuv 400 cm. Maximální šíře 1800 cm

 

Kazetová markýza s teleskopickými rameny MESABOX S9170

MESABOX pohled 1 MESABOX detail 1 MESABOX detail 2

Velkoplošná kazetová markýza Mesabox vyniká elegantními detaily moderního designu. Základním konstrukčním prvkem je kastlík, který v dokonale uzavřeném stavu chrání látku a ostatní díly konstrukce. Mesabox je osazen teleskopickými rameny s maximálním výsunem 4 m. Patentovaná čtyřdílná ramena v každé poloze optimálně napínají potah. Vysoký komfort použití zaručuje standardně dodávaný elektronický motor. Mesabox se používá pro luxusní zastínění velkých rozměrů např. teras rodinných domů i zahradních restaurací. Upevňuje pouze po stranách výrobku. Tento systém umožňuje montáž na stěnu i na strop a nastavení sklonu se provádí pootočením celého kastlíku od 0o do 90o.

Mesabox S9170 je dodáván včetně motoru s elektronickým nastavováním koncových poloh.

-MESABOX S9170 maximální výsuv 400 cm. Maximální šíře 700 cm.

 

 

Žaluzie Novák, webmaster: info@zaluzie-novak.cz, powered on bubilegCMS v3.02L