Markýzy se sklopnými rameny

Markýza se sklopnými rameny METRO S3110

METRO S3110 pohled 1 METO S3110 pohled 2

METRO je markýza se sklopnými rameny vhodná pro montáž na zeď, nebo do stropu. Sklopná hliníková ramena s integrovaným pružinovým mechanismem dokonale napínají látku v každé poloze a umožňují sklon do 90°, popř. do 170°. Markýza umožňuje dokonalou ochranu před slunečním zářením a optimální využití denního světla. Clona je vhodná speciálně pro zastínění oken např. správních a továrních budov, rodinných domků, lodžií panelových domů apod.

Markýza je standardně vybavena lehce ovladatelnou kuželovou převodovkou s nasazovací klikou.

-METRO S3110 maximální vyložení je 175 cm. Maximální šíře 450 cm.

 

Markýza se sklopnými rameny METRO-FALA FS5750

METRO FALA FS5750 pohled 1 METRO FALA FS5750 pohled 2

METRO-FALA vychází z osvědčené konstrukce výrobku Metro. Je vhodná speciálně pro zastínění oken např. správních a továrních budov, rodinných domků, lodžií panelových domů apod. Nenápadná konstrukce působí dokonale na každé fasádě. Uzavřený kastlík chrání markýzu v zataženém stavu. Sklopná ramena s integrovaným pružinovým mechanismem dokonale napínají látku v každé poloze a umožňují sklon do 90°, popř. do 170°. Markýza umožňuje dokonalou ochranu před slunečním zářením a optimální využití denního světla.

Markýza je standardně vybavena lehce ovladatelnou kuželovou převodovkou s nasazovací klikou.

-METRO FALA FS5750 maximální vyložení je 120 cm. Maximální šíře 450 cm.

 

Markýza se sklop. rameny s možností hranatého či oblého kastlíku METRO-BOX FS4200

METRO BOX pohled 1 METRO BOX FS4200 pohled 2

METRO-BOX je kompaktní markýza s bočním vedením, které slouží pro upevnění ramen a ochranného kastlíku. Sklopná hliníková ramena s integrovaným pružinovým mechanismem v každé poloze dokonale napínají látku. Clona je vhodná pro zastínění oken rodinných domů, administrativních a komerčních budov. Úhel sklonu lze zvolit od 0° do 155° pro optimální regulaci světla pronikajícího do interiéru. Montáž výrobku se provádí přímo přes boční vedení do ostění případně pomocí speciálních držáků na rám okna, nebo prosklené fasády. Výrobek se standardně dodává s venkovní převodovkou, vnitřní zlamovací klikou s podkladní destičkou a kloubem pro úhel ovládání 45° - 90°.

-METRO BOX FS4200 maximální vyložení je 125 cm. Maximální šíře je 450 cm.

 

Výsuvně sklopná markýza se zajištěním proti větru VISOMBRA FS6000

VISOMBRA FS6000 pohled 1 VISOMBRA FS6000 detail 1

VISOMBRA FS6000 je výklopná markýza vhodná pro bytové domy, kanceláře a komerční budovy s šířkou oken až do 400 cm. Úhel sklonu je možný od 0 ° do 180 ° a tím nabízí optimálního nastavení poměru světla a stínu v místnosti. Sklopná ramena o velikosti 50 cm mají integrovaný pružinový mechanismus pro jejich spolehlivé vyklápění.Předností výrobku je zajištění proti větru ve vysunuté poloze. Kastlík, který je na výběr buď zaoblený nebo hranatý, v uzavřeném stavu působí velice kompaktně a chrání látku proti nepříznivým vnějším vlivům. Montáž s odpovídajícím počtem držáků je velice jednoduchá. Výrobek se standardně dodává s venkovní převodovkou, vnitřní zlamovací klikou s podkladní destičkou a kloubem pro úhel ovládání 45° - 90°.

-VISOMBRA FS6000 maximální rozměry jsou 400 cm šířka a 350 cm výška (sklopná ramena 50 cm)

 

Žaluzie Novák, webmaster: info@zaluzie-novak.cz, powered on bubilegCMS v3.02L