Textilní roletky

 

Textilní roletky - jsou funkčním i estetickým doplňkem


 textilní roletky náhledTextilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Textilní roletky mají několik variant provedení montáže, a to montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, eurookna nebo střešního okna. Jsou vyráběny jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

 

JAZZ 19 - Textilní roletka je vhodná do rozměru 1500 x 2300mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je bez krytu návinu, volně visící s možností fixací. Držáky, závaží látky a řetízek jsou v barvě bílé a hnědé. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna dvěma způsoby neinvazivně pomocí plastových nebo kovových úchytů - na křídlo (nezmenšuje světlost) a invazivně pomocí šroubů nad okno, do ostění, na křídlo (nezmenšuje světlost).

 

roletka Jazz 19detail roletky Jazz 19detail roletky Jazz 19 č.2
 roletka Jazz 19 detail roletky Jazz 19 detail roletky Jazz 19 č 2

 

JAZZ 32 - Textilní roletka je vhodná do rozměru 3000 x 2500mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je bez krytu návinu, volně visící. Držáky a řetízek jsou v barvě bílé a závaží látky v sedmi barevných odstínech. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomocí šroubů nad okno, do ostění, na křídlo (nezmenšuje světlost).

 

roletka Jazz 32detail roletky Jazz 32detail roletky Jazz 32 č.2
 roletka Jazz 32 detail roletky Jazz 32 detail roletky Jazz 32 č 2

 

COLLETE PLUS - Textilní roletka je vhodná do rozměru 1500 x 2500mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách. Kryt návinu (box), krycí lišta a závaží látky jsou v barvě bílé, hnědé a v pěti dekorech renolitových fólií. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna invazivně pomocí šroubů na křídlo (zmenšuje světlost).


roletka Collete Plusdetail roletky Collete Pluspohled roletka Collete Plus
 roletka Colete detail roletky Colete Plus pohled roletka Colete Plus

 

OPTIMA - textilní roletka je vhodná do rozměru 2000 x 2500mm (š x v) dle typu látky. Její provedení je s krytem návinu látky a s vodícími lištami po stranách. Kryt návinu (box), krycí lišta a závaží látky jsou v barvě bílé, hnědé a stříbrné. Konstrukční řešení roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky. Montáž je prováděna neinvazivně pomocí oboustranné lepící pásky na křídlo (nezmenšuje světlost).

 

roletka Optimadetail roletka Optimaroletka Optima
 textilní roletka Optima  detail roletky Optima textilní roletka Optima

 

Žaluzie Novák, webmaster: info@zaluzie-novak.cz, powered on bubilegCMS v3.02L